MR - BT Raporlama Hizmetlerimiz

RUTİN BT RAPORLAMA HİZMETİ

Rutin Bilgisayarlı tomografi hastalarına ait görüntülerin 48 saat içerisinde raporlanmasını ifade eder.

RUTİN MR RAPORLAMA HİZMETİ

Rutin MR hastalarına ait görüntülerin 48 saat içerisinde raporlanmasını ifade eder.

ACİL BT VE MR RAPORLAMA HİZMETİ

Acil BT ve MR hastalarına ait görüntülerin hastanın çekimini mütakip tarafımıza bildirilmesinden sonra 1 saat içerisinde rapolanmasını ifade eder.

TEKNOLOJİ VE İŞLEYİŞİMİZ

İlk günden, itibaren her türlü teknik donanımının en ince detayına kadar düşünüldüğü bir ortamda çalışmaktayız. Hızlı ve güvenli internet bağlantısı, radyoloji çalışma istasyonları ve PACS sistemleri ile sağlam, güvenilir bir alt yapı ile hizmet vermekteyiz.

Anlaşma sağladığımız hastane ya da görüntüleme merkezlerinin ofisi ile olan bağlantısını 1-2 gün gibi kısa süre içinde gerçekleştiriyoruz. Merkezimizdeki VPN bağlantısı ile çok daha güvenli iletişim sağlıyoruz. Merkezimize cep telefonlarıyla bile VPN aracılığıyla güvenli bağlantı kurup işlem yapabiliyoruz.

Ofisimize gelen görüntüler radyologlarımız tarafından değerlendirilip raporlanıyor. Gerektiğinde radyologlarımız farklı mekanlarda olsalar bile, hızlı bir şekilde aynı görüntülere ulaşarak, birlikte değerlendirme yapma ve bulguları tartışma olanağına sahiptirler. Bu da doğru tanı konusunda büyük yararlar sağlamaktadır. Ankara Sekans hekimleri işbirliği yaptıkları merkezlerin çekim protokollerini yönlendirerek kaliteli tetkik elde etmeyi, çözümleyici, güvenilir ve kaliteli rapor yazmayı ilke olarak benimsemişlerdir.